czwartek, 29 stycznia 2015

Przepiśnik dla... mnie :)

Chciałam, aby był prosty i funkcjonalny a jednocześnie ładny :) Mam nadzieję, że się udało......
Aaaaa - wzór kwiatowy, bo nie lubię "kuchennych". Jak będę robić w prezencie to zrobię z wzorem odpowiednim :)niedziela, 25 stycznia 2015

wyzwanie 123scrapujTy

Pierwszy raz próbuję wziąć udział w jakimś wyzwaniu - ogarnąć pracę plastyczną było mi łatwiej niż teraz komputerowe sprawy. Zobaczymy czy uda się  ;)


liftuję pracę Aka.
Nie jest to żadna idealna kopia (zresztą nie potrafiłabym) ale znalazł się w niej i motyl, i perełki, i proste kwadratowe papiery, i wycinanka w kształcie serwetki - to moja inspiracja - dzięki :)


A oto moja praca:


I kilka szczegółów :)

sobota, 24 stycznia 2015

Kalendarz 2015

Dzisiejsze warsztaty w Misiek LASER z Fipapką. Robiłyśmy klendarz na 2015 rok :) Moja praca oczywiście w kolorze blue (miałam wybór) :)


A teraz chwalę się dalej
Hehehe! To wcale nie ja zrobiłam dwa kalendarze! Na warsztatach była moja córa - w ramach swojego prezentu urodzinowego sama dla siebie zrobiła swój kalendarz. Dla niej największa frajda, że sama zrobiła a dla mnie radość, że dziecko szczęśliwe :) !!!wtorek, 20 stycznia 2015

Babciowa! :)

Takie coś zrobiłam. Brakuje jeszcze jakiegoś ładnego napisu lub tekturki, coś muszę jeszcze dodać, ale chcę się już pochwalić ;)Z jakiegoś powodu "odwróciło mi" zdjęcia i nie umiem ich zrobić jak mają być ;)